Розтрата бюджетних коштів та зв’язки у владі: що відомо про очільника КП ШЕУ Солом’янського району Климова 

  • Розтрата бюджетних коштів та зв’язки у владі: що відомо про очільника КП ШЕУ Солом’янського району Климова 

Голова Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» має насичену політичну історію, завдяки якій його дуже складно зняти з його посади, передає

Remont dorog
Фото: з відкритих джерел

У керівництві і самого Києва, і його районів зустрічаються різні фігури, але така людина, як глава Дорожньо-експлуатаційного управління Солом’янського району Олександр Климов, по будь-якими мірками вважався б одіозним, і зв’язки з ним не прикрашали б ніякого політика.

Все-таки людина викрита в розтраті більш ніж півмільйона казенних грошей, йому офіційно вручено підозра. Незабаром після вступу на посаду він купує автомобіль вартістю в дві свої річні зарплати на новому місці. Займається він чим завгодно, крім своїх посадових обов’язків, так що жителі району вже плачуть через стан доріг.

І адже не можна сказати, що в Києві абсолютно не стежать за моральними і професійними якостями чиновників. Бути може, не так ретельно, як хотілося б, але стежать. А вже тепер, коли Віталій Кличко досить відверто натякає на свої президентські амбіції, йому тим більше не можна терпіти біля себе людей, які плямують його добре ім’я.

І все-таки Климов спокійно сидить на своїй посаді. Чому?

Можливо, вся справа в особливостях української політики. Якщо ти, що називається, потрапив в обойму і обріс потрібними знайомствами — потрібно щось дуже серйозне, щоб тебе хоча б змістили з посади, а тим більше посадили. Найчастіше ти будеш виходити сухим з ​​води. Напевно будь-який читач цієї статті, якщо його розбудити серед ночі, назве не менше десятка подібних прикладів.

А зі зв’язками у Климова все в порядку, досить звернути увагу на його біографію.

У 2006-2007 роках він був помічником депутата Верховної Ради. Точніше, двох депутатів — спочатку Сергія Бичкова з «Нашої України», а потім Олександра Заца з «Партії регіонів». Здавалося б, що спільного між цими двома партіями? Рівне нічого ... крім того, що обидві вони мали відношення до влади. А якщо є влада, то так чи важливо, як вона називається? Як кажуть в армії, командир — це не прізвище.

Але в 2007 році політичний розклад змінився. Відбулися парламентські перевибори, хтось пішов вгору, хтось вниз ... Але Климов і після цього залишився помічником депутата, тільки сам депутат змінився — тепер це був уже Святослав Олійник з Блоку Юлії Тимошенко. Перефразовуючи відомий вислів, депутати міняються — помічники залишаються.

І навіть після того, як Олександр Климов зайняв свою нинішню посаду, зв’язку в політичному світі він продовжував підтримувати. На президентських виборах 2019 року він був спостерігачем від кандидата Андрія Новака. Так, сам Новак на цих виборах набрав в першому турі за все три сотих відсотка — але це якраз той випадок, коли якість важливіша за кількість. Головне — Климов підтвердив свої зв’язки, підтвердив, що він «в обоймі».

Отже, перед нами не просто скромний муніципальний чиновник. Перед нами людина, яка має зв’язки в політичному світі, має напевно і високих покровителів (злі язики називають в цій якості народного депутата від ОТЗЖ Вадима Столара, але на цей рахунок нічого, крім чуток, невідомо). Зв’язки, мабуть, не дуже значні, тому і посаду йому дісталася не дуже висока — але досить хлібна.

Втім, це вже деталі. Головне — це своя людина, це — той, хто треба. Такого спробуй зачепи.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у “Слузі народу” пропонують звільнити міністра фінансів Марченка.

Читати також:
Візит Блінкена в Україну: у МЗС розповіли подробиці
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/roztrata-byudzhetnyh-koshtiv-ta-zvyazky-u-vladi-shho-vidomo-pro-ochilnyka-kp-sheu-solomyanskogo-rajonu-klymova/”